capitalЗадать вопрос

Консультации проводятся во всех городах Украины

Главный офис: г. Харьков, пр. Гагарина 20 офис 2222

(067) 576-03-56

(050) 303-96-77

Главная » О страховании » Умови страхування

Умови страхування

 

Планування власного життя на багато років вперед — це для нас дещо нове. Всі ми ходимо, як кажуть, «під Богом», і жоден з нас не може бути впевненим за своє майбутнє на 100 %. Для того, щоб людина через непередбачувані обставини не попала у складну фінансову ситуацію створено накопичувальне страхування або страхування життя.

Суть його в тому, що страхувальник виплачує компенсацію застрахованому або його сім’ї (спадкоємцям), якщо той втратив дієздатність в наслідок нещасного випадку або загинув. Накопичувальне страхування нагадує банківський депозитний вклад з поповненням. Відмінність в тому, що кошти не просто зберігаються на рахунку і на них наростають відсотки, а додатково служать серйозним фінансовим захистом від непередбачуваних ситуацій.

Ми в основному пропонуємо — Змішане страхування життя.

Змішане страхування життя може бути двох видів:

  • Перший – на дожиття застрахованою особою до закінчення дії договору або на її смерть на протязі дії договору;
  • Другий – на дожиття, смерть або втрату працездатності через нещасний випадок, хворобу, або травматизм.

Умови першого виду страхування прості. Відмінність лише в тому, що окрім смерті виплата здійснюється і на випадок дожиття до закінчення дії договору. Складнішими є умови змішаного страхування, які передбачають виплату страхового відшкодування внаслідок травматизму, по шкалі втрати працездатності від 1% до 100%. Клієнт сам може прорахувати виплату по любій травмі. Втрата

працездатності внаслідок нещасного випадку з встановленням групи інвалідності : 1 група -100% , 2 група-80%, 3 група-60% від кінцевої суми. Втрата працездатності внаслідок хвороби: 1 група і 2 група звільняють від наступних внесків.

Як правило виплати, які здійснювалися на протязі дії договору страхування життя по втраті працездатності не враховуються в кінцевій сумі страхової виплати. Це пояснюється тим, що тариф при змішаному страхуванні життя складається з двох частин – ризикової і накопичувальної. Ризикова частина страхового тарифу передбачається для створення страхового фонду для компенсації виплат по нещасним випадкам, а накопичувальна для інвестування.

Існує змішаний договір страхування життя з акумуляцією ризику, який передбачає що у випадку смерті застрахованої особи за звичайних умов виплачується одна страхова сума, у випадку смерті від нещасного випадку – подвійна страхова сума. Звісно розрахунки за таким договором є дещо складнішим ніж за звичайним договором змішаного страхування життя.

Важливим у страхуванні життя є те, що кінцева сума залишається стабільною і при будь-яких перелічених випадках, по закінченні програми клієнт отримує кінцеву суму з відсотками і індексацією.

Останнім часом страхові компанії почали розробляти спеціальні програми змішаного страхування життя для вищого керівництва компаній. В практиці світового страхування така програма називається “золоті кайдани”. Сутність цієї страховки полягає в тому, що вищому менеджменту компанії або найкращим фахівцям компанія пропонує договір страхування життя за яким внески здійснюються за рахунок компанії. Але умовою договору є те, що застрахована особа повинна працювати в компанії визначену кількість років. У випадку невиконання цієї умови (дострокового звільнення застрахованої особи) вся страхова сума за договором буде виплачена страховою компанією компанії, яка замовляла страховку або переведена на іншого працівника. У випадку раптової смерті застрахованої особи або втрати працездатності через нещасний випадок страхову суму отримує застрахована особа або її спадкоємці.

Автор статьи:
С повагою до читачiв, Микола Василенко
Не забудьте поделиться с друзьями:
 
  • wharin

    Хорошие условия!